„Najlepiej z Elpio” – to nasze motto. Jesteśmy przekonani, że to hasło stanie się szybko twoim hasłem.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 • duży wybór produktów branży CATV, MATV, SMATV, DVB, Lan, OPTO, w doskonałej relacji jakości do ceny, w ciągłej dostępności magazynowej, na bieżąco kontrolowanych jakościowo

 • kompetentni technicy, którzy dołożą starań, byś zyskał pełną wiedzę o produkcie, który chcesz kupić, doradzą, wskażą propozycje najkorzystniejszych rozwiązań

 • dobrze działający magazyn i zaplecze logistyczne, które pozwalają dostarczyć Ci zamówiony towar sprawnie i bez zwłoki czasowej

 • ustalane indywidualnie warunki handlowe, dostosowane do potrzeb i możliwości Kupującego

 • profesjonalni, pomocni handlowcy, będący do dyspozycji w każdej chwili

 • operatorów Multimedialnych Telewizji Kablowych – tu nasze doświadczenie jest największe. Współpracujemy od ponad 15 lat z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce, m. in. Vectra, Multimedia Polska, TOYA, Inea

 • deweloperów – działamy zgodnie z nowymi rozporządzeniami ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej, posiadamy doświadczenie, by instalacje w nowych zasobach mieszkaniowo-użytkowych były zgodne z obowiązującymi przepisami i nie budziły wątpliwości podczas odbiorów budowlanych,

 • hurtownie kabli i sprzętu elektrycznego – będąc w dużej części importerem sprzętu, który sprzedajemy, możemy zastosować korzystną ofertę cenową, szybką dostawę i pomoc techniczną

 • firmy podwykonawcze i instalatorów – nasza oferta obejmuje dogodne warunki zakupów dla usługodawców i monterów,

Zapraszamy do współpracy:

Nasze atuty to:

 • przy zamówieniach powyżej 7000 zł brutto pokrywamy koszty transportu

 • po pięciu zamówieniach oferujemy odroczony termin płatności na 14 dni

 • zamówienie złożone do godziny 12 z wpłatą na konto lub pobraniem realizowane są tego samego dnia

Korzyści jakie można uzyskać robiąc zakupy za pośrednictwem  B2B elpio.pl

11

Zachęcamy Kupujących do podpisania ramowej umowy o współpracy w ramach której Strony określą zasady obliczania limitu kupieckiego.

10

Jeżeli limit przyznany przez Elpio okaże się niewystarczający do przeprowadzenia transakcji mających charakter jednorazowy lub Kupujący wnosi o zwiększenie limitu kupieckiego ponad limit obliczony zgodnie z pkt. 1,możliwe jest przeprowadzenie takiej transakcji lub zwiększenie limitu po wcześniejszym, indywidualnym rozpatrzeniu przez Sprzedającego i udzieleniu przez Kupującego dodatkowego zabezpieczenia dla Sprzedającego w szczególności poprzez cesję wierzytelności przyszłych należnych od kontrahenta Kupującego.

9

Jeżeli Kupujący nie ureguluje w terminie zobowiązania, wstrzymywana jest realizacja zamówień od Kupującego oraz bieżąca sprzedaż z odroczonym terminem zapłaty do momentu uregulowania zaległości.

8

Wysokość przyznanego limitu można zobaczyć po zalogowaniu się do panelu B2B lub prosimy wysłać zapytanie do opiekuna handlowego.

7

Limit ulega obniżeniu o 30% w przypadku opóźnienia w regulowaniu wymagalnych zobowiązań  na podstawie średnich opóźnień w płatnościach powyżej 6 dni, weryfikowanych co 6 miesięcy. Limit  kupiecki może być także cofnięty w odniesieniu do Kupującego, który nie reguluje swoich zobowiązań w terminie. W przypadku gdy do pomocy w windykacji długu Kupującego zostanie zaangażowany podmiot zewnętrzny, limit może zostać odebrany bez możliwości jego przywrócenia.

6

Ze względu na ograniczenie ryzyka kredytowego Sprzedający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia limitu kupieckiego wobec Kupującego.

5

W przypadku pozostawania w stanie zadłużenia Sprzedający może zaakceptować sprzedaż w formie przedpłaty, lub gotówki. Decyzja zostanie rozpatrzona indywidualnie.

4

Po przekroczeniu limitu kupieckiego sprzedaż towarów Kupującemu odbywać się będzie w formie przedpłaty lub gotówki.

3

Kolejne zamówienie może być zrealizowane jedynie do wysokości limitu.

2

Łączna kwota należności (zarówno wymagalnych jak i niewymagalnych) nie może przekraczać kwoty limitu kupieckiego ustalonego  zgodnie z założeniami. Limit jest na bieżąco, co miesiąc, automatycznie aktualizowany.

1

Elpio sp. z o.o. jako Sprzedający może udzielić stałym klientom (Kupującym) limitu kupieckiego na następujących warunkach:

 a. Przy terminie płatności 60 dni: limit kupiecki może mieć wysokość dwukrotności średnich miesięcznych zakupów zrobionych przez Kupującego w ciągu ostatnich 12-stu miesięcy +10%. 
   b. Przy 30-dniowym terminie płatności: limit kupiecki może mieć wysokość średnich miesięcznych zakupów zrobionych przez Kupującego w ciągu ostatnich 12-stu miesięcy +10%.

Szanowni klienci

 1. pl
 2. en

zamowienia@elpio.pl

Przemysłowa 18, 62-052 Komorniki | woj. wielkopolskie | tel.: 609 222 870 | NIP: 7792308437 | REGON: 300556395

Polityka Cookie

© 2024 Elpio Sp. z o.o.