O firmie

Firma Elpio Sp z o.o. istnieje na rynku telekomunikacyjnym od 1993 roku. Zajmuje się importem, dystrybucją i kompleksowym zaopatrzeniem w profesjonalny sprzęt do budowy multimedialnych systemów telekomunikacyjnych - telewizji kablowej, Internetu, telefonii oraz DVB-S i DVB-T.
Współpracujemy z największymi hurtowniami branżowymi oraz operatorami sieci multimedialnych w Polsce. Od lat naszymi głównymi odbiorcami są m.in.: Vectra Inwestycje S.A., Multimedia Polska S.A., Toya S.A., Inea S.A.. Zaufało nam wiele firm instalatorskich zajmujących się budową infrastruktury telekomunikacyjnej i teletechnicznej.
Oprócz obsługi handlowej świadczymy usługi projektowe, zajmujemy się profesjonalnym doradztwem technicznym na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po uruchomienie sieci. Zapewniamy rzetelne i terminowe wykonanie prac.
W tym zakresie swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm projektowych, deweloperskich i instalatorskich wykonujących instalacje niskoprądowe i elektryczne.

Oprócz obsługi handlowej świadczymy usługi, projektowe, wyceny sprzętu oraz pomiary sieci. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem technicznym na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po uruchomienie sieci. Zapewniamy rzetelne i terminowe wykonanie prac.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do firm  deweloperskich, budowlanych i projektowych wykonujących instalacje niskoprądowe i elektryczne.

Naszym najważniejszym celem jest profesjonalna i terminowa obsługa wszystkich klientów. Kładziemy nacisk na:

  • szybką realizację zamówień

  • szeroki wybór oferowanych produktów

  • dostosowanie naszej oferty do bieżących wymogów rynku

  • stałą kontrolę jakości oferowanych produktów w laboratoriach krajowych i zagranicznych

  • doskonałą relację jakości towaru do ceny

  • kompleksową ofertę dla każdego klienta

  • szkolenia 

Na oferowane produkty posiadamy Certyfikaty Jakości i Deklaracje Zgodności . Produkty sprzedawane przez firmę Elpio sp. z o.o. są zgodne, z Dyrektywami Unii Europejskiej, m.in.:

  • 2006/95/WE (LVD – dyrektywa niskonapięciowa)

  • 2004/108/WE (EMC – dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej)  

                Zapraszamy do siedziby firmy. Na miejscu nasi handlowcy przedstawią szeroką ofertę, doradzą, który sprzęt będzie dla Państwa i Waszych klientów najlepszy i najskuteczniejszy. Na przykładzie przygotowanych systemów wybiorą dla Państwa najtańsze i najlepsze rozwiązania. 

Naszym atutem jest fachowa, sympatyczna i szybka obsługa.

Najlepiej z elpio.

© 2022 Elpio Sp. z o.o.