W celu poznania całej naszej oferty prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym lub o zalogowanie się do panelu B2B.

  • Szafy RACK 10" i 19" - to podstawowy element każdej serwerowni czy centrum danych. Służy do bezpiecznego przechowywania wszystkich elementów instalacji, jak serwery, dyski, switche i generatory zasilania UPS. Wykonane z solidnej blachy stalowej posiadają otwory wentylacyjne, dzięki czemu instalacja nie przegrzewa się.

  • Wyposażenie szaf (panele, listwy, organizatory, itp.) - czyli wszystko to, co niezbędne jest, by zachować porządek przestrzenny w okablowaniu. Szafa teletechniczna może zostać przygotowana zgodnie z dostarczoną dokumentację projektową lub danymi zebranymi podczas wizji lokalnej u Klienta. 

  • Keystone kat. 5e i 6 – to kompatybilne z wtykami RJ45 moduły używane do budowany gniazd abonenckich i paneli krosowych. Posiadają uniwersalny kształt gniazda, przez co mogą być montowane w systemach podchodzących od różnych producentów.

  • Patchpanele – inaczej zwane panelami krosowniczymi stanowią pasywny element okablowania strukturalnego. Służą do uporządkowania przewodów teletechnicznych, ułatwiają zarządzanie siecią.

  • Kable UTP i FTP - UTP to skrętka nieekranowana najczęściej stosowana w sieciach telekomunikacyjnych, FTP zaś to wersja foliowana posiadająca dodatkowo uziemienie.

  • Złącza RJ – używa się ich od transmisji danych. W ofercie posiadamy wtyki cztero-, sześcio- oraz ośmiopozycyjne.

  • Narzędzia do budowy sieci teletechnicznych – możemy zaproponować sprzęt montażowy, jak i diagnostyczny czy pomiarowy.

Posiadamy szeroki wybór osprzętu. W asortymencie znajdują się wysokiej jakości komponenty przydatne przy wykonywania instalacji informatycznych, telekomunikacyjnych i alarmowych, w tym:

Teletechnika w naszej ofercie

Co możemy Ci zaproponować? W tym dziale znajdziesz osprzęt teletechniczny taki jak: kable UTP i FTP, złącza RJ, keystony, oferujemy także szeroki wybór szaf RACK 10 i 19 cali, zarówno wiszących jak i stojących, w rozmiarze od 4,5 do 42 U, zróżnicowanych pod względem konstrukcyjnym i użytkowym. Dobrze dobrana i wyposażona szafa teleinformatyczna porządkuje instalację i ułatwia prace serwisowe. Zgłoś nam swe oczekiwania i potrzeby, a pomożemy Ci w doborze i wyposażeniu szafy. Naszym atutem jest szeroki wybór patchpaneli i osprzętu do szaf. Oferujemy patchpanele RG, RJ 45 oraz przełącznice SC/APC, ponadto listwy zasilające, organizery kabli i inne. Wszystko w różnych odsłonach i konfiguracjach, wyposażone i puste.

Instalacje teletechniczne znajdują się praktycznie w każdym budynku. Służą do przesyłania sygnałów telekomunikacyjnych na niskim napięciu prądu. Mogą obsługiwać m.in. telewizję, radiofonię, sygnały alarmowe czy sieci LAN. W Elpio posiadamy bogatą ofertę osprzętu teletechnicznego wysokiej jakości. Klientów zainteresowanych nabyciem złącz, szaf RACK czy patchpaneli zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką realizację zlecania oraz atrakcyjne ceny.

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

  1. pl
  2. en

zamowienia@elpio.pl

Przemysłowa 18, 62-052 Komorniki | woj. wielkopolskie | tel.: 609 222 870 | NIP: 7792308437 | REGON: 300556395

Polityka Cookie

© 2024 Elpio Sp. z o.o.