Cieszymy się, że Konferencja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami.

Omawiane zagadnienia  pozwoliły obecnym a na przyswojenie sobie wielu pożytecznych informacji przydatnych przy przyszłych inwestycjach.. Opinie uczestniczących w spotkaniu były bardzo pozytywne. 

W dniu 2 grudnia 2014 w Hotelu Poznańskim w Luboniu odbyło się zorganizowane przez firmę Elpio Sp z o.o. spotkanie szkoleniowe  dotyczące  przepisów regulujących zasady projektowania i budowania nowych instalacji teletechnicznych. Podstawą dyskusji było  Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 06.11.2012. Konferencję poprowadził współautor rozporządzenia, członek PIRC, Jacek Kosiorek. W aktywnej dyskusji z licznie zgromadzonymi  uczestnikami , poruszono wiele kwestii dotyczących Rozporządzenia, jak również niezliczoną ilość przykładów  z życia konfrontujących przepisy z rzeczywistością. Ponadto zaprezentowano  produkty niemieckiej marki Spaun i ich zastosowanie w nowoczesnych instalacjach telewizyjnych zgodnych z w/w rozporządzeniem.

Szkolenie w Gdańsku

Szkolenie w siedzibie firmy Elpio

Skrótowa tematyka spotkania:

 

  • Rozporządzenie Budynkowe i jego realizacja w praktyce,

  • Częstotliwości sygnału w kablu i eterze – o czym warto wiedzieć?,

  • Dystrybucja sygnału SAT i DVB T w oparciu o kable koncentryczne i światłowodowe – na jakich inwestycjach dane rozwiązanie jest najlepsze i na co zwrócić uwagę,

  • Spawanie światłowodów. Spawarka światłowodowa Televes – po co przepłacać?,

  • Pomiary sygnału - Mierniki Televes i ich dobra relacja jakości do ceny,

  • Praktyczne rozwiązania instalacji teletechnicznych w budynku ( punkt styku, dystrybucja sygnału ) – szybko, łatwo i niedrogo,

 

Tematyka spotkania będzie oczywiście dostosowana do zainteresowania poszczególnymi zagadnieniami przez Uczestników spotkania.

Chcesz skorzystać z takich szkoleń? Poinformuj o tym swego opiekuna handlowego.

 

Szkolenia są jednym z elementów kompleksowej obsługi naszych Klientów. Oprócz wysokiej jakości produktów, przystępnych cen, fachowej obsługi proponujemy naszym Klientom praktyczną wiedzę, która – jak wiemy – jest bezcenna. Szkolenia prowadzą zaproszeni Goście, jak również specjaliści z Elpio, zależnie od charakteru i tematu spotkania.

Elpio cyklicznie organizuje branżowe szkolenia. Dotyczą one wybranych zagadnień ( np. Rozporządzenie Budynkowe, budowanie instalacji multiswitchowych ) lub też prezentacji produktów i marek ( multikabel, Televes, Telkom Telmor i inne ). Szkolenia organizowane są z inicjatywy Elpio, jak również na prośbę naszych Klientów. Odbywają się w zależności od potrzeb w sali multimedialnej pobliskiego hotelu, bądź też w kameralnej atmosferze siedziby Elpio. Szkoleniom zawsze towarzyszy żywa wymiana myśli i opinii, co przekłada się na rozszerzenie wątków spotkania i ciekawą dyskusję.

  1. pl
  2. en

zamowienia@elpio.pl

Przemysłowa 18, 62-052 Komorniki | woj. wielkopolskie | tel.: 609 222 870 | NIP: 7792308437 | REGON: 300556395

Polityka Cookie

© 2024 Elpio Sp. z o.o.