Elpio cyklicznie organizuje branżowe szkolenia. Dotyczą one wybranych zagadnień ( np. Rozporządzenie Budynkowe, budowanie instalacji multiswitchowych ) lub też prezentacji produktów i marek ( multikabel, Televes, Telkom Telmor i inne ). Szkolenia organizowane są z inicjatywy Elpio, jak również na prośbę naszych Klientów. Odbywają się w zależności od potrzeb w sali multimedialnej pobliskiego hotelu, bądź też w kameralnej atmosferze siedziby Elpio. Szkoleniom zawsze towarzyszy żywa wymiana myśli i opinii, co przekłada się na rozszerzenie wątków spotkania i ciekawą dyskusję.

Szkolenia są jednym z elementów kompleksowej obsługi naszych Klientów. Oprócz wysokiej jakości produktów, przystępnych cen, fachowej obsługi proponujemy naszym Klientom praktyczną wiedzę, która – jak wiemy – jest bezcenna. Szkolenia prowadzą zaproszeni Goście, jak również specjaliści z Elpio, zależnie od charakteru i tematu spotkania.


Skrótowa tematyka spotkania:

  • Rozporządzenie Budynkowe i jego realizacja w praktyce,
  • Częstotliwości sygnału w kablu i eterze – o czym warto wiedzieć?,
  • Dystrybucja sygnału SAT i DVB T w oparciu o kable koncentryczne i światłowodowe – na jakich inwestycjach dane rozwiązanie jest najlepsze i na co zwrócić uwagę,
  • Spawanie światłowodów. Spawarka światłowodowa Televes – po co przepłacać?,
  • Pomiary sygnału - Mierniki Televes i ich dobra relacja jakości do ceny,
  • Praktyczne rozwiązania instalacji teletechnicznych w budynku ( punkt styku, dystrybucja sygnału ) – szybko, łatwo i niedrogo,

 Tematyka spotkania będzie oczywiście dostosowana do zainteresowania poszczególnymi zagadnieniami przez Uczestników spotkania.

Chcesz skorzystać z takich szkoleń? Poinformuj o tym swego opiekuna handlowego.

Szkolenie w siedzibie firmy Elpio

Szkolenie w Gdańsku


W dniu 2 grudnia 2014 w Hotelu Poznańskim w Luboniu odbyło się zorganizowane przez firmę Elpio Sp z o.o. spotkanie szkoleniowe  dotyczące  przepisów regulujących zasady projektowania i budowania nowych instalacji teletechnicznych. Podstawą dyskusji było  Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 06.11.2012. Konferencję poprowadził współautor rozporządzenia, członek PIRC, Jacek Kosiorek. W aktywnej dyskusji z licznie zgromadzonymi  uczestnikami , poruszono wiele kwestii dotyczących Rozporządzenia, jak również niezliczoną ilość przykładów  z życia konfrontujących przepisy z rzeczywistością. Ponadto zaprezentowano  produkty niemieckiej marki Spaun i ich zastosowanie w nowoczesnych instalacjach telewizyjnych zgodnych z w/w rozporządzeniem .

Omawiane zagadnienia  pozwoliły obecnym a na przyswojenie sobie wielu pożytecznych informacji przydatnych przy przyszłych inwestycjach.. Opinie uczestniczących w spotkaniu były bardzo pozytywne. 

Cieszymy się, że Konferencja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami.

© 2022 Elpio Sp. z o.o.