Powyższe rozwiązanie wpisuje się w cel całego Pakietu Wsparcia, który ma dawać Klientom pewność, że zastosowane rozwiązania i produkty są optymalne pod względem technicznym, ekonomicznym, ergonomicznym i estetycznym, oraz że instalacja będzie pracować stabilnie i bezawaryjnie.

Poniżej przedstawiono niektóre realizacje szaf na obiektach, a także wzorcową szafę z siedziby Elpio, zmontowaną do celów poglądowych i prezentacyjnych.

O szczegóły usługi pytaj techników lub handlowców Elpio, którzy chętnie wyjaśnią każdą wątpliwość i odpowiedzą na każde pytanie.

Dostępne szafy w ofercie Elpio:

  • od 9U do 18U - Szafy w wersji do samodzielnego złożenia, otwierane boki z zamkiem, drzwi frontowe z zamkiem. Drzwi w wersji szkło-blacha lub blacha-blacha.

  • od 27U do 42U - Szafy w wersji do samodzielnego złożenia, otwierane boki z zamkiem, otwierany tył z zamkiem, drzwi frontowe z zamkiem. W standardzie szafa posiada kółka oraz stópki. Drzwi w wersji szkło-blacha lub blacha-blacha.

Kolejną usługą, o którą chcemy wzbogacić nasz Pakiet Wsparcia jest kompletowanie i instalowanie osprzętu teletechnicznego w szafach teletechnicznych.

Dotyczy to teletechnicznych szaf dystrybucyjnych, punktów styku, pośrednich punktów dystrybucyjnych czy tzw. TSM –ów, czyli teletechnicznych skrzynek mieszkaniowych.

Usługa ta polega na przygotowaniu kompletnie wyposażonej i uzbrojonej szafy 19”, w której zainstalowany zostanie niezbędny osprzęt teletechniczny, tj. patchpanele, przełącznice i pola krosowe, multiswitche oraz elementy wyposażenia szaf tj. zasilania i wentylacji. Będą wykonane również niezbędne połączenia między poszczególnymi podzespołami w szafie. Szafa zostaje przygotowana i wyposażona w oparciu o posiadaną dokumentację projektową lub wizję lokalną na obiekcie oraz informacje Klienta. Do zadań instalatora pozostaje tylko zamontowanie szafy,  podłączenie kabli mieszkaniowych, ewentualnie udostępnienie zasobów operatorowi zewnętrznemu.

Firma Elpio, jako Integrator Systemów Teletechnicznych oferuje swoim Klientom, liczne działania w zakresie wsparcia technicznego, opracowywania, projektowania, wyceny i uruchamiania instalacji teletechnicznych w obiektach mieszkalnych, realizując przy tym kompleksową dostawę materiałów potrzebnych do budowy instalacji teletechnicznych. Taka pomoc ma na celu ułatwienie Firmom instalatorskim uporanie się z tematem teletechniki na inwestycjach developerskich. Praktyka pokazuje, że zagadnienia te często są kłopotliwe i nadmiernie czasochłonne dla firm zajmujących się na co dzień robotami elektrycznymi, czy jedynie popularną „antenówką”.

Szafy teletechniczne Rack 19"

  1. pl
  2. en

zamowienia@elpio.pl

Przemysłowa 18, 62-052 Komorniki | woj. wielkopolskie | tel.: 609 222 870 | NIP: 7792308437 | REGON: 300556395

Polityka Cookie

© 2024 Elpio Sp. z o.o.