Pragniemy uprzejmie poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty rozwiązań technicznych oraz urządzeń do budowy systemów telewizji przemysłowej i monitoringu (CCTV) jak również systemów domofonowych i wideo domofonowych.

Proponujemy Państwu rozwiązania i produkty wiodących producentów na rynku CCTV takich jak HIK Vision oraz BCS (kamery, switche, rejestratory).

W naszej ofercie znajdą również Państwo rozwiązana i urządzenia do budowy systemów domofonowych i wideo domofonowych włoskiego producenta firmy FARFISA.

Ofertę kierujemy do Inwestorów, gdzie poznając potrzeby oraz charakterystykę obiektu (inwestycji) możemy spełnić jego oczekiwania.

Ofertę kierujemy do Projektantów i Biur Projektowych, gdzie dobór odpowiedniego rozwiązania, koncepcji oraz elementów i urządzeń infrastruktury teletechnicznej na etapie przygotowywania projektu jest kluczowym etapem każdej inwestycji, na tym etapie służymy również wsparciem technicznym. Niewłaściwa koncepcja, a w konsekwencji wadliwy projekt wykonawczy zawsze ciągną za sobą dodatkowe koszty dla Inwestora oraz powodują problemy dla wykonawcy w uruchomieniu instalacji.

Ofertę kierujemy do Wykonawców, gdzie służymy wsparciem technicznym na każdym etapie inwestycji, począwszy od przygotowania koncepcji oraz projektu, doboru i wyceny odpowiednich elementów oraz urządzeń, po kompleksową ich dostawę i pomoc w uruchomieniu instalacji.  

Służymy wsparciem technicznym oraz projektowym, zapewniamy dostawy sprzętu oraz urządzeń dla instalacji teletechnicznych;

  • instalacji do odbioru TV naziemnej i Satelitarnej w budynkach jedno i wielorodzinnych (w oparciu o urządzenia wiodących firm TELEVES, TRIAX, TELMOR) w zgodzie z tzw. Rozporządzeniem Budynkowym,
  • instalacji monitoringu CCTV w budynkach i osiedlach (w oparciu o urządzenia firm HIK VISION, BCS)
  • instalacji domofonowych i wideo domofonowych (w oparciu o urządzenia włoskiej firmy FARFISA)
  • osprzęt teletechniczny – szafy serwerowe firmy BKT, szafy 19” stojące i wiszące firmy BKT, wyposażenie szaf 19”, patchpanele, przełącznice, osprzęt światłowodowy, osprzęt dla sieci koncentrycznych (CATV, DVB-T, TV-SAT)
  • kable światłowodowe, kable koncentryczne, kable UTP kat.5e, kat.6 

Naszym głównym atutem jest doskonała relacja jakości do ceny, profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa – od pomysłu po uruchomienie.

Sprawdź, w czym możemy być pomocni?


Elementem łączącym wszystkie instalacje w budynku może być tc'Multikabel

© 2022 Elpio Sp. z o.o.