Manufacturers

Televes jest wiodącą, globalną firmą skupioną na projektowaniu, rozwoju i produkcji urządzeń do dystrybucji usług telekomunikacyjnych w domach oraz budynkach mieszkalnych.
Od anten do profesjonalnych analizatorów oraz przenośnych urządzeń pomiarowych. Od nowoczesnych stacji czołowych oraz wzmacniaczy do kompletnej gamy elementów dystrybucyjnych oraz przełączających. Od rozwiązań mających na celu ujednolicenie odbioru serwisów multimedialnych w warunkach domowych, po kable, złącza oraz gniazda montażowe.


Polską firmą, która od początku swojego istnienia wyznacza najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań w świecie sygnałów i technologii. Wieloletnie i bogate doświadczenie, wnikliwa analiza potrzeb rynku oraz śledzenie zmieniających się trendów i technologii, pozwalają nam cieszyć się opinią eksperta w branży teletechnicznej.


Marka tc’eq - w wolnym tłumaczeniu „telecomunication equipment” pojawiła się na polskim rynku w 2008 r.
Od samego początku wszystkie towary sygnowane tym znakiem adresowane były dla szeroko rozumianego rynku telekomunikacyjnego w  Polsce. Z roku na rok rodzina tc’eq powiększała się o nowe produkty i dziś może zaoferować praktycznie pełną gamę sprzętu potrzebnego do wybudowania nowoczesnego systemu DVB T,DVB S,DVB C a także  infrastruktury sieci telekomunikacyjnej.

Katalog produktów - tutaj


Właścicielem i jedynym dystrybutorem marki FILARS jest Elpio Sp. z o.o. Firma Elpio istnieje na rynku od 21 lat. Jednym z jej profili działalności jest import i dystrybucja produktów z branży RTV. Zaopatrujemy w nasze produkty hurtownie i sieci handlowe. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Marka FILARS powstała w odpowiedzi na szerokie zapotrzebowanie rynku RTV na uchwyty do telewizorów i monitorów. Na rynku powszechnie oferowane są uchwyty tanie i wątpliwej jakości. Tworząc markę FILARS przyjęliśmy założenie, że będzie ona cechować najwyższą jakość wykonania, solidność konstrukcji i dbałość o każdy detal. I takie też są firmowane przez nią uchwyty. Tu nie ma miejsca na żadne kompromisy - liczy się tylko jakość.

Oferta uchwytów jest zróżnicowana pod względem wielkości, zakresu regulacji, sposobu montażu. Cały czas pracujemy nad jej poszerzeniem o kolejne modele.

Wszystkie oferowane uchwyty objęte są 5 letnią gwarancją.


Właścicielem i jedynym dystrybutorem marki E-Global jest Elpio Sp. z o.o. Firma Elpio istnieje na rynku od 21 lat. Jednym z profili jej działalności jest import i dystrybucja produktów do budowy systemów telekomunikacyjnych. Zaopatrujemy w nasze produkty hurtownie, instalatorów i sieci handlowe.

Powstanie marki E-Global jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na produkty wysokiej jakości, cechujące się długim i niezawodnym działaniem.

Dbając o jakość i niezawodność naszych produktów cały czas prowadzimy kontrolę i testy na etapie produkcyjnym i poprodukcyjnym.

Liczymy, że marka E-Global będzie dla Państwa pierwszym wyborem wśród innych marek.    

Anteny DVB-T E-Global są produkowane w Polsce.


Firma TRIAX istniejąca od 1949 roku jest jednym z wiodących europejskich producentów sprzętu dla budowy systemów TV satelitarnej i naziemnej do odbioru i dystrybucji sygnałów telewizyjnych i radiowych.
Firma TRIAX oferuje kompleksowe rozwiązania dla sieci kablowych, antenowych instalacji zbiorczych i dla instalacji indywidualnych.


© 2022 Elpio Sp. z o.o.